098-8-311-311 073-8-311-311

7 днів на тиждень з 10.00 до 20.00

  • Ваша корзина пуста!

Mill

Інформація про доставку

Можливість робити вигідні покупки в Інтернет магазині – становить 50% секрету позитивного враження від шопінгу. Решта 50% належать оперативній та зручній для покупців доставці. Коли відсутня налагоджена схема, а магазин не співпрацює з  надійними перевізниками, відділ оформлення доставки працює погано – навіть самі привабливі пропозиції, високі якісні показники аксесуарів, не зможуть перекрити негативне враження від подібних недоліків.

Знаючи це, адміністрація Інтернет магазину MILL приділяє багато уваги цьому аспекту. Тому, покупці завжди можуть розраховувати на швидку доставку своїх замовлень. Вибір на користь надійної компанії перевізника дозволяє охопити більшу за територіальними масштабами площу. І це дозволяє не лише мешканцям столиці купувати в Інтернет магазині стильні сумки та брендові вироби, але і тим, хто живе далеко від столиці.

Постійним партнером в питаннях доставлення замовлень магазину виступає відома компанія Нова пошта. Її відділення можно зустріти навіть в самих невеликих містечках. Розгалужена структура дозволяє розраховувати на те, що замовлення завжди знайдуть покупця, де б він не проживав.

Оплата послуг перевезення здійснюється відповідно до тарифів Нової Пошти. Але, якщо сума замовлення перевищує 1,5 тисячі гривень – адміністрація Інтернет магазину MILL дарує покупцеві безкоштовну доставку своїх покупок!

Економлячи на послугах компанії перевізника – покупці можуть дозволити собі придбати більше красивих і стильних речей в нашому магазині!

iOnline.su рейтинг сайтов